TIRANË

Laboratori gjigand Intermedica do të ofrojë falas testin e shpejtë PCR për COVID-19 për garuesit e Maratonës së Tiranës. Lajmin e ka bërë të ditur kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Kryebashkiaku shkruan se testi do të ofrohet nga Intermedica falas në misionin për të garantuar shëndetin dhe sigurinë e pjesëmarrësve në maratonën e Tiranës.

“Laboratori Intermedica në misionin për të garantuar shëndetin dhe sigurinë e pjesëmarrësve në maratonën e Tiranës në bashkëpunim me @tiranamarathon dhe @bashkiatirane do të ofrojë 𝗙𝗔𝗟𝗔𝗦 testin e shpejtë 𝗣𝗖𝗥 për 𝗖𝗼𝘃𝗶𝗱-𝟭𝟵 për garuesit e Maratonës së Tiranës në datat 𝟭𝟱 𝗱𝗵𝗲 𝟭𝟲 𝗧𝗲𝘁𝗼𝗿”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb