Këngëtari Marc Anthony u martua së fundmi me modelen Nadia Ferreira në Miami, por fëmijët që ai pati me ish-bashkëshorten Jennifer Lopez nuk ishin të pranishëm.

Në dasmë ishin të ftuar shumë të famshëm, duke përfshirë David dhe Victoria Beckham, Maluma, Romeo Santos, Salma Hayek, Eva Longoria dhe të tjerë.

Mirëpo, në dasmë kanë munguar dy persona të rëndësishëm për këngëtarin – fëmijët e tij Emma Maribel dhe Maximilian David. Askush nuk e di pse fëmijët nuk morën pjesë në dasmën e babait të tyre. Emma, ​​megjithatë, u pa në kinema ditën e dasmës me JLo dhe Ben Affleck.

Marc Anthony ka qenë i martuar tre herë, fillimisht me Dayanara Torres në vitin 2000, më pas me Jennifer Lopez në 2004 dhe në fund me modelen venezueliane Shannon de Lima në vitin 2014. Ai tani është i martuar me 23-vjeçaren Nadia Ferreira, ish Miss Paraguaji.

Historia e tyre e dashurisë u bë e njohur në mars të vitit 2022, me një foto të publikuar nga këngëtarja. Dyshja u fejuan dy muaj më vonë në ditëlindjen e 23-të të modeles, kur këngëtarja i dhuroi asaj një unazë me vlerë gjysmë milioni dollarë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb