Maria Jose Lopez po kalon disa ditë pushimesh në Greqi. Ajo është fotografuar ne brigjet e ishullit te famshëm Mykonos, ku showgirli ne krahet e te dashur ka treguar format e saj seksi
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: