Mariah Carey dhe Kim Kardashian janë shoqe të mira dhe duket se vajzat e tyre kanë ndikuar për këtë.

Vajza 11-vjeçare e këngëtares, Monroe, si dhe North 9-vjeçare shoqërohen dhe madje postuan një video të përbashkët në TikTok.

Në veçanti, dy vajzat shihen duke kërcyer dhe kënduar këngën ‘It’s A Wrap’ të Mariah Carey, e cila është bërë virale në rrjetet sociale.

Mirëpo, “surpriza” ishte shfaqja e të dyja femrave në video. Edhe Mariah Carey dhe Kim Kardashian shfaqen në video, duke ndihmuar vajzat e tyre me zërat e dytë. Dy vajzat, megjithatë, refuzojnë të ndajnë “lavdinë” e tyre me yjet e njohur, ndaj shtyjnë nënat e tyre nga video dhe shpërthejnë në të qeshura.

@kimandnorth

It’s a wrap! But never for us!

♬ It’s A Wrap – Sped Up – Mariah Carey

North dhe Monroe më pas shfaqen në një video tjetër të postuar në llogarinë TikTok të Kim Kardashian me vajzën e saj.

Aty, ata luajnë një klip nga shfaqja e pjesës së parë të Super Bowl, ku Rihanna u shfaq për t’i uruar asaj “Gëzuar ditëlindjen”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb