TIRANE – Marina Vjollca dhe Getoar Selimi zgjodhën Kubën për të festuar 1-vjetorin e tyre të martesës. Çiftii njohur postojnë cdo ditë foto të pushimë të tyrë në një nga vendet më të bukur në botë.

Ditën e djeshme moderatorja ka tërhequr vëmendjen me disa postimë të saj të fundit në Instagram. Marina shfaqet duke pozuar nudo, e mbuluar vetëm me një peshqir dhe me flokë të lagur. “Perendimi me i bukur ndonjëherë. Pa pike filtri”, shkruan Marina krah fotove të cilat ia ka bërë Geti.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb