TIRANE

Marina Vjollca u bë kohë që nuk shfaqet në ekran. Në fillim televiziv, në shtator Marina Vjollca ishte moderatorja më e komentuar që, sipas gjasave, mbeti pa një program të ri në ekran.

Untitled 5
Untitled 5

Pas “C’est la vie”, programi i parë që iu besua Marinës në Tv Klan, moderatorja është përfolur për disa projekte që pritet të nisin. Por deri tani nuk kemi parë asgjë konkret nga bukuorshja e njohur. Ditën e djeshme moderatoja na larmëron do të vijë shumë shpejt në ekran.

Këtë gjë na e ka zbuluar gazetari, Eraldo Rexho. Ai e ka pyetur moderatoren se kur do ta shohim në ekran: “Shumë shpejt…”, – thotë ajo pa dashur të zbulojë më shumë. Siç është mësuar më herët Marina pritet të drejtojë një program të ri që në fokus do të ketë fëmijët.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb