“Super Mario” është solidarizuar me viktimat e përdhunimit si dhe me demonstruesit që ngritën zërin kundër ngjarjes dhe fenomenit të dhunimit seksual të femrave në Shqipëri.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ai publikoi një foto të moderatores Dojna Mema, e cila mbante në dorë një pankartë ku shkruhej: “Pse meshkujt kanë frikë burgun? Për të njëjtën arsyen pse femrat kanë të ecin në rrugë çdo ditë.”

“Ndal çdo lloj forme të dhunës!”- shkroi Baloteli në “Instagram”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb