Një video shumë e bukur e shoqëruar me zemra ësjtë postuar në profilin e Instagramit të Mario Ballotellit, teksa shtyn në lisharëse vajzën e tij të vogël.

Pia është fëmija që futbollisti italian ka me showgirlin Raffaella Fico, por pavarësisht se të dy nuk janë më bashkë, Mario vazhdon të takojë rregullisht vogëlushen.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: