Gjatë një vizite në një shkollë të Asni, në jug të Marokut, princi Harry ka bërë shaka për shtatzëninë e Maghanit, e cila ndodhet në muajin e shtatë. Teksa një nga docentët uronte dukeshën për beben, Harry ka thënë duke qeshur: Shtatzënë? Por është i imi?”.

Vizita në Marok është udhëtimi i fundit zyrtar përpara lindjes i Meghan, që parashikohet të lindë në prill.

Pas turneut të Asni çifti është spostuar në Rabat, ku ka takuar diplomatë dhe të rinj siipërmarrës.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb