Ajo vetëm disa javë më parë kishte detyruar Cristiano Ronaldon të maskohej vetëm e vetëm për ta takur. Tashmë Rodriguez shfaq hapur dashurinë për yllin e Realit të Madridit.
daj2
Bukuroshja spanjolle ishte e ftuara speciale në “Bernabeu” në sfidën ndaj Dortmundit, por ylli portugez nuk mundi t’i dedikonte një gol pasi nuk shënoi megjithëse takimi përfundoi 2-2.

Lidhja me Cristianon i kushtoi paksa Rodriguez sepse u bë shkak për ta përzënë nga puna. Kjo nuk ndikoi aspak mes tyre sepse Ronaldo i gjeti shumë shpejt një punë të re.

Fotoreporter të shumtë e kanë fotografuar gjatë gjithë ndeshjes në pozicione të ndryshe gjatë qëndrimit të saj.

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: