Martina Stella ndez verën me disa foto sensuale. Me fotot e saj që poston në rrjetet sociale Stella tregon ditë pas dite trupin e saj fantastik dhe format perfekte.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Me një look të sofistikuar dhe joshës, veshje shumë të shkurtra dhe aksesorë ekskluzivë Martina çmend fansat e saj të shumtë. Prej 20 vitesh ajo është shumë e dashur për publikun, që kur në moshën 16 vjeçare interpretoi për herë të parë në filin ‘Puthja e fundit’. Që atëherë ka kaluar shumë kohë dhe tani ajo është transformuar në dean që zbavit fansat e saj të shumtë në Instagram.

Gjatë karantinës Martina Stella I ka bërë shoqëri ndjekësve të saj në Instagram duke postuar pothuajse çdo ditë video ku kërcente në mënyrë të shfrenuar teksa pinte kafe, me pizhame, por edhe me të brendshme.
Në fotot e fundit Martina tregon me bikini këmbët e saj të gjata dhe dekoltenë shpërthyese për fansat e saj të cilët nuk i kursejnë zemrat dhe komentet pozitive për të.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb