BRITANI E MADHE

Martohet Heidi Klum! Ka qenë vetë modelja gjermane që ka postuar një foto të unazës së martesës me kitaristin, Tom Kaulitz. “Unë thashë PO” – ka shkruar modelja në foton e postuar në Instagram.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

45-vjeçarja dhe kitaristi janë njohur në mars të vitit të kaluar. Kjo është martesa e tretë për modelen e njohur. Në fillim ajo u martua me stilistin Ric Pipino, më pas me këngëtarin, Ric Pipino me të cilin ka tre fëmijë.

Po ashtu ajo ka edhe një vajzë nga marrëdhënia me Flavio Briatore. Ndërsa për 29-vjecarin Tom Kaulitz kjo është martesa e dytë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: