Festë në shtëpinë e Lazios. Trajneri Simone Inzaghi martohet me të fejuarën e tij, Gaia Lucariello. Celebrimi i çiftit u bë nga “don” Vittorio Trani, ati shpirtëror i klubit të Lazios. Dëshmitar i ceremonisë ishte vëllai i trajnerit të Lazios, Pippo Inzaghi.

Prezente në këtë ceremoni ishte edhe Alessia Marcuzzi, ish-bashkëshortja e Simone Inzaghit. Në dasmë ishin të ftuar 200 persona. (o.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb