Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka reaguar në lidhje me tragjedinë e ndodhur sot në Malin e ZI.

Me anë të një postimi në Facebook, Meta u shpreh se ishte i n=tronditur nga ngjarja e rëndë dhe se shprehte ngushëllimet për familjeve të viktimave

Postimi:

I tronditur nga tragjedia në Cetinje, ju shpreh ngushëllimet më të ndjera dhe solidaritetin tim familjeve të viktimave të pafajshme, popullit mik dhe autoriteteve të Malit të Zi. Ndaj dhembjen, mendimet dhe lutjet e mia për jetët e pafajshme të humbura sot!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb