Një ngjarje e rëndë është shënuar në Britani.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se një trup me kokë të prerë është gjetur në një pyll të qytetit të Devon.

Policia ka vendosur një perimetër sigurie dhe po mbledh të gjitha provat që mund të zbulojnë dinamikën e vdekjes së rëndë.

Nuk dihet ende mosha apo gjinia e personit të vdekur, ndërsa për rastin ka nisur një hetim

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb