Ish-ministri i Shëndetësisë dhe kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka ironizuar me Edi Ramën dhe vendimin për maskën e detyrueshme në ambientet brenda dhe jashtë.

Ndoka i kujton Ramës se sot është dita botërore për shëndetin mendor dhe sot në vend të një urdhëri duhet të jepte një shenjë shërimi.

Por si gjithmonë me mesazhet epike Ndoka thotë se Rama ësthë rëndë fare.

 

 

STATUSI NGA NARD NDOKA

O KM, sot është dita botërore për shëndetin mendor!

Sot e gjete të japësh “urdhër” për mbajtjen e maskës edhe në natyrë!

Sot duhet të jepje një shenjë sherimi, por ti qenke rende fare!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb