Këngëtarja sexy Kallashi ka përjetuar momente vërtet të vështira, kur është përballur me tre persona të maskuar, të cilët e kanë rrëmbyer.

E gjithë skena fillimisht për Kallashin është dukur si një ngjarje reale, por në fakt bëhej fjalë për një kamera të fshehtë.
55685-640-0-59ff87d1d6fab
Autorët e kamerës së fshehtë e kanë dërguar atë në ambientet e televizionit “First Channel” ku Kallashi ka dhënë një intervistë. “Kisha shumë frikë, atë moment mendova shumë gjëra”, tha ajo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: