MAT

Kryetarja e FRPD-së në rrethin e Matit, Denisa Vata, ka publikuar pamje të veçanta në ditën kur në këtë qytet pati përplasje mes policisë dhe mbështetësve të opozitës në disa KZAZ.

“Shikoni si demokratët e Matit gjate protestës shërbejnë ujë për forcat e FNSH-se. Sa ndryshojmë ne nga Rilindja”-tha ajo.

Kujtojmë se pas përplasjeve, Policia arrestoi disa persona dhe shumë të tjerë  u proceduan.

  • foto galeri
  • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: