Qendra e Shërbimit Arsimor ka publikuar notat e provimit të parë të Maturës Shtetërore që ishte ai i gjuhës së huaj.

Notat kanë dalë në faqen zyrtare të QSHA. Maturantët në kushte pandemie arritën të realizonin të gjitha provimet teksa kishin kontestime për atë të Gjuhë Letërsisë tek i cili sipas tyre kishte disa pyetje pa logjikë dhe jashtë programit mësimor.

Tashmë ata janë në pritje të rezultateve.

 

LINKU I NOTAVE TË PROVIMIT TË GJUHËS SË HUAJ

(BAlkanWeb)

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb