Një pjesë e plazhit të Drimadhes ka mbetur pa energji elektrike këtë të shtunë.

Lajmi bëhet i ditur nga OSHEE, që thekson se një subjekt privat ka dëmtuar rrjetin e tensionist të mesëm.

“Një pjesë e zonës në Drimadhes (Dhërmi) është pa energji elektrike, pasi një subjekt privat dëmtoi rrjetin e tensionit të mesëm. Aktualisht, në terren ndodhet brigada e emergjencës për riparimin e avarisë”, njofton OSHEE.

F320079d 82c4 4ad4 9659 4d6df30e3d6e
F320079d 82c4 4ad4 9659 4d6df30e3d6e
6fbfbd16 64a2 4ac7 9ca7 22ea713bef62
6fbfbd16 64a2 4ac7 9ca7 22ea713bef62

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb