Situatë e qetë në selinë e PD me gjithë diskutimet mes Alibeajt dhe Berishës që shoqërinë mbledhjen e grupit parlamentar. Deputetët kanë lënë selinë, teksa Berisha ka përshëndetur me dorë mbështetësit që ishin mbledhur dhe ka zhvilluar një diskutim me deputeten Albana Vokshi që e ka shoqëruar deri tek makina.

Më tej deputetët Edi Paloka, Edmond Spaho dhe Vokshi shfaqen të buzëqeshur. Shihni fotot nga LSA.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb