Këshilli Kombëtar i PD do të mblidhet të martën në orën 17:00.

BalkanWeb mëson se në këtë mbledhje do të diskutohet rreth zhvillimeve më të fundit politike si edhe hapat që do të ndërmerren.

Kujtojmë se më herë kreu i PD Sali Berisha në një komunikim për mediat, vlerësoi procesin e Primareve, ndërsa u shpreh i qartë që bashkitë t’u kthehen qytetarëve.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb