Ish-ylli i kategorisë së mundjes WWE, Scarlett Bordeaux teksa është rikthyer në ring për përballjen në eventin “Bra & Panties”, ka sulmuar kundërshtarin e saj me një lodër seksi dhe i hoqi atij më pas pantallonat në sy të të gjithë publikut.

sfidën e pazakontë që u zhvillua në Los Angeles ajo u përball me Eddy Only të dielën mbrëma dhe sfida mori më pas kthesën e pazakontë, me Scarlett që dhuroi shoë me veprimin e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Videot në mediat sociale treguan Bordeaux duke tundur një dildo përreth kokës së kundërshtarit të saj, ndërsa më pas ajo e sulmoi atë në pjesën e pasme të trupit me lodrën e seksit. Më pas ajo i hoqi Onlyt pantallonat e shkurtra për të sinjalizuar se fitoi ndeshjen.

Scarlett hoqi dorë nga WWE nëntorin e kaluar dhe shkroi në Tëitter asokohe: “Koha për të përmbushur ëndrrën time të mundjes për të patur një ndeshje të fortë në kategorinë ‘Reçipeta & Të mbathura’”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: