Nëna e Dua Lipës feston sot 50-vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk ka munguar as urimi publik nga Dua.

Këngëtarja me famë botërore ka ndarë një foto-album në Instagram krahas të cilit shkruan: “Gëzuar ditëlindjen e 50-të nëna ime e mrekullueshme. Mbretëresha ime.”

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në fotot që këngëtarja kishte zgjedhur, ajo dhe mamaja e saj shihen duke u përqafuar me njëra-tjetrën e në disa të tjera janë së bashku motrën dhe babain e Duas.

Një tjetër foto e postuar nga Dua Lipa na kthen pas në fëmijërinë e saj. Urimi i saj u pasua me shumë komente nga ana e miqve dhe fansave të shumtë. Kujtojmë që ylli i muzikës ndërkombëtare vazhdimisht ka treguar sesa e lidhur është me familjen, të cilët qëndrojnë prapa çdo suksesi të saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb