Mbreti Charles është përballur me një tjetër moment të sikletshëm. Në disa video të publikuara në media të huaja duket edhe revoltimi i mbretit Charls.

Ai u zemërua për shkak të një stilolapsi që ishte thyer dhe mbante bojën.

Charls u shfaq i tronditur nga pikimi i bojës ndërsa përpiqej të nënshkruante një libër në fund të vizitës së tij.

I irrituar ai u shpreh: “Unë nuk mund ta duroj këtë gjë të mallkuar”.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb