Një sezon tepër i ngarkuar për Ivan Balliun, pasi këtë kampionat ka luajtur pothuajse të gjitha ndeshjet si titullar dhe 90 minuta me Rajo Vajekanon në La Liga.

Kjo ngarkesë ka nevojë edhe për pushime dhe në rrjetin social “Instagram” mbrojtësi ka postuar një foto nga plazhi duke u puthur me partneren e tij.


30-vjeçari ka zgjedhur të pushojë disi larg, në Guadelupe, një prej ishujve më të bukur të Karaibeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb