SARANDE- Policia e Sarandës ka arrestuar dhe ka referuar materialet në Prokurori për një 28-vjecar, pasi ka mashtruar punonjësin e një karburanti.

Policia referoi materialet hetimore në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, për shtetasin F.K., 28 vjeç.

Sipas policisë, në karburantin OMË (Ish karburant Alpeti), në lagjen Nr.1, 28-vjecari i ka dhënë 1000 lekë, e dyshuar e falsifikuar, për furnizimin me karburant të automjetit punonjësit të karburantit, shtetasit K.Ç.

Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: