LIGA E KAMPIONËVE- Pas fitores së Barcelonës dhe Interit, aktualisht janë mbyllur edhe pjesët e para në 6 takimet e tjera, të vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Sakaq, skuadra e Liverpool po fiton  ndaj kampionëve të Francës, PSG-së në shifrat  2-1 me golat e e Starride dhe Milner. Gjithashtu sfida tjetër interesante po luhet në Francë, ku Monaco po humbet 1-2 me fituesit e Ligës së Europës, Ateltico Madrid.

Skuadra e Napolit, aty  ku luan edhe shqiptari Elseid Hysaj, po barazon pa gola në Beograd me skuadrën e Cervena Zvezda-s.

Të gjithë rezultatet e ndeshjeve:

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb