JAPONI- Vendi i quajtur Fudo Yu në qytetin Nasushiobara, Japoni, është një ndër më
të preferuarit për turistët dhe vizitorët, por kjo gjë s’do jetë më e mundur.

Ky vend do mbyllet për publikun pas përhapjes së lajmit se kjo bukuri i natyrës shfrytëzohej për të bërë orgjira.

Shoqata e turizmit në Shiobara, Prefekturën Tochigi, pranë Tokios ka deklaruar se njerëzit shqetësoheshin nga turistët që e shfrytëzonin këtë vend për akte seksuale disa prej të cilave, të filmuara nga banorët.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: