Nuk ka gola në pjesën e parë të ndeshjes Tirana-Laçi, të vlefshme për javën e 16-të të Superligës. Pak raste për shënim për të dyja skuadrat, ndërsa sfida shfaqi shumë gabime në mesin e fushës.

Osmani1
Osmani1

Tirana iu afrua e para golit që në minutën e parë me Muçin, ndërsa Laçi regjistroi rastin më të rrezikshëm në minutën e 40-të me Deliun, por ndërhyrja e portierit Bekaj ishte shpëtimtare.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: