Partia Socialiste ka konfirmuar fitoren e saj në Bashkinë e Dimalit.

Kështu, kandidatja Juliana Memaj ka siguruar një tjetër mandat.

Kujtojmë se përballë saj ishin dy kandidatë, ai i koalicionit “Bashkë Fitojmë”, Gentian Meçi dhe kandidati i PD-së, Dritan Sula. Memaj mori 5774, Sula 4105 dhe Meçi mori 1475 vota.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: