Një person dyshohet se ka mbetur i mbytur në Liqenin e Farkës.

Policia njofton se nga deklarimet e para nga familjarët, dyshohet se i mbytur nga ka mbetur 45-vjeçari B. H. Polumbarët janë njoftuar për të nisur kërkimet e trupit të 45-vjeçarit ndërsa grupi hetimor, ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Në Liqenin e Farkës, nga deklarimet e para të marra nga familjarët dyshohet se është mbytur në liqen shtetasi B. H., rreth 45 vjeç.

Është bërë njoftimi i polumbarëve për kërkimin e trupit të 45-vjeçarit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb