Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë.

Mësohet se një 72 vjeçar është mbytur në plazhin e Vlorës. Bëhet fjalët për të moshuarin Mitat Deraj.

Përkatësisht ngjarja a ndodhur në “Plazhin e Ri” në shëtitoren Lungomare.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: