Mc Kresha është bërë baba ditën e sotme. Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, ndërsa bashkëshorja e tij, Erzina Shehu, ka sjellë në jetë vajzën e tyre të parë.

Ka qenë babai i Erzinës i cili u ka zbuluar “sekretin” çiftit”.

Ximi Shehu përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ka uruar çiftin, teksa ka zbuluar edhe emrin e fëmijës.

“Mirëserdhe në jetë Iza. Jeta jote qoftë e uruar nga Zoti, vetëm me të mira, por edhe stuhitë e jetës kurrë mos të lakofshin”, ka shkruar ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: