Ish-futbollisti i famshëm italian, Bobo Vieri, ka qenë i lidhur me shumë vajza, teksa shumë prej tyre kanë marrë pak nga fama e tij. Jazzma Kendrick është një prej tyre.

Së fundmi ajo ka çmendur fansat e saj në rrjetet sociale. Modelja ka ecur në pasarelë e veshur me bikini shumë speciale. Ish-partnerja e futbollistit ka një numër të madh besnikë ndjekësish dhe admiruesish që arrijnë në gati 300 mijë në Instagram.

C 29 Fotogallery 1024850 Imagegallery Imagegalleryitem 4 Image

Kendrick ka qenë e lidhur me Vierin nga viti 2015-2017. Modelja afrikane e lindur në Amerikë, edhe pse në moshën 36 vjeçare, vijon të shkëlqejë në pasareale.

Të gjithë e kanë cilësuar si një Naomi Campbell në kohët e saj të arta. Duket se Vieri ka humbur shumë duke u ndarë nga bukuroshja me ngjyrë.

Jazzma Kendrick Bikini Bfyne Effek E La Kasa Dei Kolori

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb