Presidenti Ilir Meta po e kalon këtë fundjavë me muzikë të mirë.

Teksa ka postuar një foto në rrjetin e tij social “Facebook”, Meta shkruan se “Nuk ka më bukur se ta mbyllësh javën me Bilbilin e Shkodrës dhe gjithë Shqipërisë, Bujar Qamilin”.

Tre ditë më parë këngëtari shkodran u dekorua edhe me cmimin “Nder i Kombit”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: