Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri.

Aktualisht ajo ndodhet nën masën e sigurisë “Arrest shtëpiak”. Por pavarësisht kësaj, Fjolla ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve edhe me pamjen e saj të jashtme.

Ndonëse nënë e dy vajzave, ajo është në super formë. Morina ka ndryshuar shumë ndër vite, e këtë e tregojnë edhe fotografitë që qarkullojnë në rrjet. Siç thonë edhe fansat, tashmë duket se i ngjan yllit televiziv, Kim Kardashian.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb