Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, po shijon jetën jashtë politikës, me familjen e tij të vogël.

Sot, Tahiri zbulon edhe festën, që kanë në familje, teksa vogëlushi i tyre Drin mbush 9 vjeç. Vetë ish-ministri publikon një foto në “Facebook”, ku shfaqet si kurrë më parë me dy djemtë mbi supe.

Përbri fotos, Tahiri shkruan: “Sot 9 💪e pastaj dhe 💯 te tjera Drin 😍🎉 #bestfriends4ever”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb