Modelja 23-vjeçare Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldo-s, duket shumë e lumtur teksa kujdeset për fëmijët e saj. Në një postim të fundit në rrjetet sociale ajo shfaqet me dy binjakët Eva dhe Mateo pranë saj, ndërsa mban në krahë vajzën biologjike Alana Martina.

Georgina e shoqëron foton me disa fjalë teksa shkruan: “Mami i ndihmon të bëhen të fortë.”

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb