Presidenti Ilir Meta ka publikuar në profilin e tij në Facebook një foto me një vogëlush, për të cilin tha se ishte kushëriri i tij.

Kreu i shtetit zbuloi se ndodhej në vendin e tij të lindjes, Skrapar, ku po mbledh qershi, të fundit na fshatin Çepan.

“Me Fernandon, kushëririn tim, duke mbledhur qershitë e fundit në Çepan, Skrapar”, ka shkruar Meta.

Capture
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb