Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një vizitë në Izrael.

Rama ka publikuar një foto në Facebook, nga momenti i mbërritjes, ku gjithashtu thekson se vizita e tij në Izrael është bërë me ftesë të kryeministrit.

“Për vizitën zyrtare në Izrael me ftesë të kryeministrit, Yair Lapid”, shkruan Rama.

311789062 661245475371117 6250580738046229603 N

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: