Modelja dhe bllogerja e mirënjohur Trejsi Sejdini duket magjepsëse me paraqitjen e fundit. Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar dhe aktive në mediat shqipëtare.

Së fundi ajo ka postuar në instagramin e saj disa foto tërheqse dhe provokative me fustanin e verdh të ngjitur për trupi, ku vë në pah fizikun e përkryer trupore.

Ish-Missi po i vë flakët rrjeteve sociale me pozat joshëse dhe provokuese.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb