Nëna e aktorit të humorit Bes Kallaku do të jetë nesër në manifestimin e Presidentit Ilir Meta për mbrojtjen e Kushtetutës. Ilje Kallaku shprehet se do të jetë nesër në shesh pasi Meta i ka shkuar në shtëpi dhe e ka respektuar.

Videoja e Bes Kallakut dhe Iljes është publikuar nga vetë Meta i cili i uron mirëseardhen në atë që ai e quan ”Besëlidhje historike”.

 

STATUSI I METËS

E dashur Ije!
Mirësevjen nesër në Besëlidhjen tonë historike! ??
#PërKushtetutën #PërRepublikën #PërShqipërinë #PërKombin #BashkohuEdheTi

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb