GREQI

Një 54-vjeçar shqiptar u arrestua në kufirin me Greqinë pasi hyri në mënyrë të paligjshme për të prerë dru.

Arrestimi i shqiptarit u bë në Follorinë teksa u pikas me një kalë e sëpatë në pyll.

Ai kishte arritur të priste 0.3 metra kub lis teksa menjëherë Policia e ka prangosur dhe i ka sekuestruar kalin dhe sëpatën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb