TIRANE

Klea Huta na ka befasuar herë këtë herë, por jo me ndonjë projekt nga karriera e saj. Së fundmi ajo bashkë me djalin e saj ka qenë për disa ditë pushimesh në Vjenë, Austri.

Veç fotove të shumta me të birin, Klea duket se nuk i ka rezistuar dot parkut të madh Prater, i njohur për larminë e madhe të lojërave argëtuese, sfiduese e shpesh të frikshme.

Klean e kemi parë të provojë një aventurë që shumë prej nesh nuk do të guxonin duke u ngjitur në “Praterturm”, fluturesi në formë ylli me një lartësi prej 117m. Klea e ka shijuar këtë aventurë, ku shumë prej nesh nuk do të guxonin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb