Einxhel ka biseduar me vajzat pas incidentit të mbrëmshëm ku ajo lëndoi keq krahun, duke luajtur në shtëpi.

Banorët u kujdesën për të por në veçanti ai që u kujdes më shumë ishte Donaldi. Einxhel nuk e priste gjithë këtë përkujdesje nga ana tij pasi dyshja nuk flisnin me njëri tjetrin.

“Po më ikte dhe inati me Donaldin, po e kaloja me shaka.Thashë ishe shumë e bukur për të qenë e vërtetë”, tha moderatoja duke qeshur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb