BRITANI E MADHE

Meghan dhe princ Harry nuk do të kthehen më në Britaninë e Madhe dhe kjo është e sigurtë. Ata një muaj më parë vendosën të heqin dorë nga ‘roli i tyre‘ si anëtarë të familjes mbretërore britanike për të pasur ‘pavarësi financiare’ maksimale në aktivitetet e tyre publike dhe bamirëse.

Aktualisht Meghan dhe Harry së bashku me djalin e tyre janë zhvendosur në Kanada ku kanë nisur një jetë të re. Me largimin e tyre do të largohet nga Buckingham Palace dhe stafi i tyre prej 15 vetash. Ndërkohë në datat 7 dhe 9 marsit priten në Londër angazhimet e fundit zyrtare të Harry.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: