Është zbuluar logoja e koalicionit të ri mes grupit të Sali Berishës dhe LSI-së, që do të garojnë të bashkuar në zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit.

Vetëm një ditë pasi Berisha zbuloi se koalicioni do të quhej “Shtëpia e Lirisë”, sot zbulohet edhe logoja e këtij koalicioni.

Logoja E Koalicionit Shtepia E Lirise
Logoja E Koalicionit Shtepia E Lirise

Siç shihet në foto, koalicioni “Shtëpia e Lirisë” do të ketë një logo me të dyja ngjyrat, blu dhe të kuqe, ndërsa mban edhe shqiponjën dykrenare.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb