Modelja italiane, Maria Arregini, vijon të shkëlqejë në “Instagram”, me foto dhe publikime “hot”.24-vjeçarja nga Milano tërheq vëmendje me format bombastike.

Por përveç modelingut, Maria ka nisur karrierën si prezantuese sportive, pjesë e gazetës “Numero Diez”.

Arregini5
Arregini5

Arregini4

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb