Massimiliano Allegri ka komentuar fitoren 3-2 të Juventus-it kundër Spezia-s në një intervistë të dhënë pas ndeshjes për DAZN.

“Më mirë që fituam duke vuajtur”. Përndryshe do të mendim se jemi të mirë dhe nuk mund të bënim asgjë më shumë. Duhen përmirësuar shumë gjëra, kemi disa lojtarë që duhet të bëjnë më mirë në finalizimin e aksioneve”, ka thënë Allegri.

Ajo e sotmja ka qenë fitorja e parë e bardhezinjve në këtë kampionat.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: